نظافت و نگهداری نما ، شستشوی تحت فشار | الو ارتفاع

نظافت و نگهداری نما ، شستشوی تحت فشار

شستشو نما واترجت صنعتی

شستشو نما واترجت صنعتی


نظافت نما برای هر صاحب ساختمان بسیار حیاتی است. نما نشان دهنده تجارت برای عموم است. نمای تمیز امکان تعرق رطوبت را فراهم می کند که به عنوان محافظ ضد آب برای ساختمان عمل می کند. اگر مناطقی وجود داشته باشد که نیاز به تعمیر دارند ، یافتن وصله ها از نمای تمیز راحت تر است.

شستشوی تحت فشار

شستشوی تحت فشار به این معنی است که ما با استفاده از طناب نما را با یک واشر فشار بالا می شویم. این روش سریع و سازگار با محیط زیست است و برای از بین بردن آلودگی های نما استفاده می شود. نظافت با توجه به نوع سطح نما انجام می شود.

خدمات مرتبط :

شستشوی تحت فشار تمام مکان های آسیب دیده را نشان می دهد ، گرد و غبار ایجاد نمی کند و بقایای تمیز کنندگی بسیار کمی ایجاد می کند. ما انواع مختلف نما ، به عنوان مثال ، سطح گچ ، چوب و قلع را می شویم.

کنترل خزه

ما خزه ها را از دیوارهای ساختمان ها و سقف ها جدا می کنیم. ما اسپری کنترل خزه را روی ناحیه ای که باید خزه از آن جدا شود اسپری می کنیم و پس از آن با شستشوی فشار ملایم آن را آبکشی می کنیم. بقیه را باران شستشو می دهد!در صورت تمایل ، ما منطقه را با مایع محافظ پوشانده ایم. این از رشد مجدد خزه جلوگیری می کند و نما برای مدت زمان طولانی تمیز می ماند.

شستشوی ویژه نمای ساختمان

شستشوی ویژه هنگامی استفاده می شود که نما روی سطح خود رنگ یا گچ داشته باشد. ما از یک واشر فشار بالا و یک ماده تمیز کننده خاص استفاده می کنیم. با این کار به مشتریان خود اطمینان می دهیم که نمای تمیزی دارند.

خدمات مرتبط :

ما طبق هر پروژه شستشوی ویژه ای انجام می دهیم. ما لکه های مختلف رنگ ، نقاشی های دیواری و غیره را پاک می کنیم یک ماده تمیز کننده بر پایه اسید برای این نوع تمیز کردن استفاده می شود.

شستشوی آرم لایت باکس

برای شستن تبلیغات و آرم های سبد سبک از تیرهای تلسکوپی استفاده می کنیم که دارای قلم موهایی در بالا هستند. آب تصفیه شده تمیز بر روی قلم مو جاری می شود که خاک را از سطح می پاشد. جریان آب فیلتر شده تبلیغات یا آرم را تمیز شستشو می دهد.

الو ارتفاعنماشویینمای ساختمان

شستشوشستشوی تحت فشارشستشوی ویژه نمای ساختماننظافت و نگهداری نما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *